Numer świąteczny - Wielkanoc 2021

To już drugie Święta Wielkanocne w cieniu pandemii covid-19. Szkoły nadal w zdalnym nauczaniu. Obowiązują obostrzenia i reżim sanitarny. Zgodnie z zaleceniami winniśmy zostać w domu. Wobec powyższego, korzystając z tego, że pewno będziecie mieli trochę więcej wolnego czasu, zachęcam Was do lektury naszej gazetki. Szkolny zespół redakcyjny pod kierownictwem pani Darii Soleckiej oddaje w Wasze ręce nowy numer "Echa 60-tki". Można w nim znaleźć ciekawe informacje dotyczące nadchodzących świąt wielkanocnych. Jeśli szukacie przepisu na świąteczny stół zajrzyjcie do gazetki jak najszybciej. Przy okazji możecie też przeczytać archiwalny numer Głosu Katechety, redagowany przez pana Piotra Rostkowskiego - nauczyciela religii, pracującego niegdyś w naszej szkole.

Z najserdeczniejszymi życzeniami błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy - Anna Oleszczuk

Echo 60-tki - Wielkanoc 2021

Głos Katechety - Wielkanoc - numer archiwalny