SZKOLNY  REKORD W TEŚCIE COOPERA!

To już druga edycja wspólnej zabawy podczas wykonywania próby wytrzymałościowej, jaką jest Test Coopera. Po raz kolejny na starcie stanęło mnóstwo uczniów i nauczycieli, którzy spotkali się po to, aby dobrze się bawić, a przy tym porywalizować – co oczywiste. Cel był niezmienny – aktywność ruchowa z uśmiechem na twarzy. Wszystko było - oczywiście w asystach ciepłej melodii oraz prażącego słońca, a co przyjemniejsze, pojawił się również on - rekord! W pierwszej edycji zabawy, uczniowie kręcili wyniki indywidualne, a tym razem wszyscy biegli na konto szkoły. Ta pokazała moc i charakter, co cieszy niezmiernie – duch sportu w narodzie nie ginie. Były marsze, marszobiegi, no i biegi – niektóre w zawrotnym tempie. Wszystko w pozytywnej aurze.

Klasowe wyniki prezentują się następująco (niektóre klasy z różnych względów nie mogły wziąć udziału w wydarzeniu, podobnie jak i poszczególni uczniowie):

4a - 43 okrążenia

5a - 100 okrążenia

5b - 82 okrążenia

5c - 118 okrążenia

6b - 122,5 okrążenia

6c - 76 okrążenia

7a - 25,5 okrążenia

8a - 42,5 okrążenia

8c - 100,5 okrążenia

710 okrążeń x 300m = 213 000m

213 000m = 213 km !!!

Impreza kolejny raz pokazała, jak ważne dla naszej społeczności są sport, rywalizacja, aktywność ruchowa oraz zabawa. Nie zatrzymamy się więc i dalej będziemy szli ku przodowi z wiarą w lepszego siebie i lepsze jutro w odsłonie sportowej i nie tylko.