Biało - czerwone pluszaki

•
  • W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się etap klasowy i szkolny XII edycji Dzielnicowego Konkursu Plastycznego „Pluszowy Miś - Święto narodowe - pluszaki biało – czerwone”. Jest to konkurs związany z cieszącym się wielką sympatią Światowym Dniem Pluszowego Misia. W rywalizacji mogły wziąć udział dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas pierwszych.
  • Teamtem była prezentacja w formie plastycznej ulubionego pluszaka, który w związku ze 100 - leciem odzyskania przez Polskę niepodległości,  nosi w tym roku barwy narodowe. Dzieci wykonały rysunek na formacie A3.
  • Komisja złożona z nauczycieli świetlicy, miała bardzo trudne zadanie, ponieważ mogła wybrać tylko jedną pracę ucznia z oddziału przedszkolnego i jedną pracę ucznia z trzech klas pierwszych. Bardzo dziękuję Komisji za pomoc.
  • Autorzy zwycięskich prac będą reprezentować naszą szkołę w etapie dzielnicowym, który odbędzie się w środę 28 listopada. Z oddziału przedszkolnego komisja wybrała pracę Barbary K., a z klas pierwszych pracę Stanisława W. z klasy 1C.
  •
  • Gratulujemy!!!  Trzymamy kciuki za powodzenie w czasie etapu dzielnicowegoUśmiech
  •
  • Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy! Dzieci wykonały ciekawe, wspaniałe prace plastyczne.
  • Będą one wyeksponowane w klasach.
  • Prace, które zajęły pierwsze, drugie, trzecie miejsca i wyróżnienia umieszczam razem z informacją.
  • Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!
  • Opiekun konkursu w naszej szkole - Katarzyna Grodzka