„Święty Papież – patron mojej rodziny” - Diecezjalny Konkurs Plastyczny

Dziękuję uczniowi klasy II Piotrowi Kowalczykowi za udział w konkursie diecezjalnym:
„Święty Papież – patron mojej rodziny” z okazji 100-nej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II.

Zadaniem dzieci było narysowanie komiksu inspirowanego słowami wielkiego świętego skierowanymi do dzieci.

„Pragnę powierzyć waszej modlitwie, drodzy mali przyjaciele, nie tylko sprawy waszej rodziny, ale także wszystkich rodzin na świecie. I nie tylko to. Mam jeszcze wiele innych spraw, które chcę wam polecić. Papież liczy bardzo na wasze modlitwy. Musimy się razem wiele modlić, ażeby ludzkość, a żyje na ziemi wiele miliardów ludzi, stawała się coraz bardziej rodziną Bożą, ażeby mogła żyć w pokoju”.

Św. Jan Paweł II

Piotrek wykonał zgodnie z tematem bardzo piękną, wymagającą dużo wysiłku pracę.
Nadal czekamy na możliwość przekazania jej do organizatora konkursu.

Dziękuję Piotrowi za zaangażowanie.

Joanna Gąska