ŚWIETLICOWY KONKURS „SUDOKU” DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 - ROZSTRZYGNIĘTY

Podgląd

W połowie czerwca 2023 r. 32 uczniów klas 1-3 wzięło udział w ŚWIETLICOWYM KONKURSIE SUDOKU 2023” w kategorii klas pierwszych, drugich i trzecich.
Uczestnicy rozwiązywali samodzielnie otrzymane diagramy Sudoku w wyznaczonym czasie do 45 minut.
Uczniowie klas pierwszych otrzymali diagramy 6x6 z 22 miejscami do uzupełnienia, a uczniowie klas drugich i trzecich rozwiązywali diagramy 9x9 z 40 miejscami do uzupełnienia.
Uczniowie, którzy zgromadzili najwyższą liczbę punktów uzyskali tytuł „MISTRZA SUDOKU”, „WICEMISTRZA SUDOKU” i „DRUGIEGO WICEMISTRZA SUDOKU” w kategorii klas pierwszych, drugich, trzecich i otrzymali dyplomy, nagrody oraz drobne upominki. W wypadku uzyskania identycznej liczby punktów o zwycięstwie zdecydował czas w jakim uczeń uzupełnił i oddał diagram. Wręczenie mistrzowskich dyplomów i nagród odbyło się na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas 1-3.
Pozostali uczestnicy otrzymali w klasach dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki.

W kategorii klas pierwszych zwycięzcy to:
- I Mistrz Sudoku 2023 - Monika Wasil kl. 1b
- II Mistrz Sudoku 2023 – Lila Dobrosławska kl. 1b
- Wicemistrz Sudoku 2023 – Leon Obrębalski kl. 1b
- Wicemistrz Sudoku 2023 – Marika Fedoruk kl. 1b
- II Wicemistrz Sudoku 2023 – Tymon Syroka-Kwiatkowski kl. 1b
- II Wicemistrz Sudoku 2023 – Kalina Dobrzeniecka-Górka kl. 1b
Wszyscy uczniowie otrzymali maksymalną liczbę punktów, o uzyskanym tytule zdecydował czas.

W kategorii klas drugich zwycięzcy to:
- Mistrz Sudoku 2023 - Hanna Maty-Daszkiewicz kl. 2a
- I Wicemistrz Sudoku 2023 – Alicja Damentko kl. 2b
- II Wicemistrz Sudoku 2023 – Nazariia Ashykhmina kl. 2a

W kategorii klas trzecich zwycięzcy to:
- Mistrz Sudoku 2023 - Anastasiia Drofiak kl. 3b – maksymalna liczba punktów
- Wicemistrz Sudoku 2023 – Julia Okraska kl. 3b
- II Wicemistrz Sudoku 2023 – Hanna Świderska kl. 3b
W tej kategorii o uzyskanym tytule zdecydowała liczba punktów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizator - Katarzyna Grodzka
Zachęcam do poznania łamigłówki Sudoku i poćwiczenia np. online na sudokus.pl, sudoku.com, onlinesudoku.pl, matzoo.pl