• Odwiedziło nas: 6120678

Październikowe wydarzenia w klasie 1b

Za nami drugi miesiąc wspólnej nauki, pracy i zabawy w klasie 1b.

Wesoło obchodzimy urodzinki kolejnych solenizantów. Składamy miłe życzenia, śpiewamy wesołe piosenki, robimy kartki do urodzinowego albumiku, no i oczywiście objadamy się słodyczami, czasami można.

Na zajęciach wykonujemy różne prace plastyczne. Ostatnio bardzo nam się udały jesienne jeże z papierowych talerzyków po wcześniejszym poczęstunku z okazji Dnia Dziewczynek. W tygodniu na lekcjach o zabawkach, maskotkach, po wysłuchaniu opowiadania o misiu zrobiliśmy misie ze skrawków materiałów.

Obchodziliśmy też uroczyście we wrześniu  Dzień Chłopców, a w październiku  Dzień  Dziewczynek. Rodzice przygotowali drobne, miłe upominki. Robiliśmy sobie wzajemnie wesołe Dyplomy Super Chłopaka i Super Dziewczyny.

Nasza koleżanka Suzanne odniosła sukces w konkursie Mam Talent dla klas 1-3 i będzie występować na uroczystości z okazji święta szkoły. Nasz kolega Szymon wziął udział w konkursie poezji religijnej. Bierzemy też udział w konkursach świetlicowych.

Uczennice  i uczniowie klasy 1b

z wychowawczynią Katarzyna Grodzką