Edukator Roku 2019

Edukacyjny serwis społecznościowy Brainly.pl po raz kolejny zorganizował konkurs Edukator Roku. Wyróżnienie to może zdobyć tylko dwóch nauczycieli i jeden dyrektor z całej Polski.

Edukator Roku to nauczyciel, który odkrywa talenty uczniów i dodaje im skrzydeł. Rozwija ich zdolności, inspiruje do działania i przygotowuje do podejmowania największych wyzwań. Konkurs zrodził się z wdzięczności dla pedagogów i troski o przyszłość uczniów. Nauczycieli nominują do nagrody ich uczniowie. To okazja, by podziękować pedagogom za ich działanie (źródło: Edukator Roku).

Bardzo nam miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły zgłosili do konkursu swoją nauczycielkę - panią Katarzynę Wiśniewską. Magda Stefanowicz i jej klasa 6a zdecydowała, że to właśnie pani Kasia, która wprowadza ich w trudny matematyczny świat powinna być zgłoszona do tej nagrody. Ich nominacja została zaakceptowana przez organizatora.

19 listopada wszyscy razem – pani Kasia i 6a udali się na Galę rozdania nagród, aby uczestniczyć w ogłoszeniu werdyktu. Mimo, iż ostatecznie pani Kasia nie otrzymała jednej z dwóch nagród, to satysfakcja, że Jej dydaktyczny wysiłek docenili uczniowie jest bezcenny.

Anna Oleszczuk