Składka na rok 2021-22

Numer konta Rady:

SKO – Konto Rady Rodziców przy Szkole nr 60

W tytule wpisujemy: klasa …. imię i nazwisko dziecka

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/22 pozostaje bez zmian

• za jedno dziecko 100 zł za rok
  • za dwoje i więcej dzieci 50 zł za rok (na każde dziecko)

Składka jest dobrowolna.

1. Rada Rodziców zwraca się z prośba o dokonywanie wpłat na semestr lub na cały rok na nr konta Rady Rodziców podany na stronie internetowej
  2. O zebranych kwotach oraz sposobach ich wydatkowania rodzice będą informowani w miarę możliwości na bieżąco oraz w sprawozdaniu rocznym.

UWAGA!!!

Ustalono, że wpłacanie składek będzie premiowane. Jeśli cała klasa zadeklaruje a następnie wpłaci zadeklarowane składki za cały rok w wysokości minimum 70% do:

- końca stycznia bieżącego roku szkolnego to wówczas 20% wpłaconych składek wraca do klasy

- końca lutego bieżącego roku szkolnego to wówczas 15% wpłaconych składek wraca do klasy

- końca marca bieżącego roku szkolnego to wówczas 10% wpłaconych składek wraca do klasy

Kontynuujemy również zwrot podatku 1%

Chcemy pozyskać środki dla Rady Rodziców z przekazywania 1% podatku na działalność naszej Szkoły w porozumieniu z Fundacją  „Rodzice Szkole”, która umożliwi nam pozyskanie tych funduszy.

O szczegółach poinformujemy wkrótce – PAMIETAJ – jak będziesz rozliczał PIT w tym roku przekaż 1% na rozwój naszej Szkoły, zaproś też do tego rodzinę i znajomych. Każdy może przekazać środki na ten cel.