• Odwiedziło nas: 6119505

Szlachetna Paczka 2021

SZLACHETNA PACZKA 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!!!

W tym roku nasza szkoła wraz z Radą Rodziców przystąpiła do 21 edycji Szlachetnej Paczki. Chcemy wspomóc Panią Zofię, 75-letnią emerytkę wybraną z bazy danych akcji Szlachetna Paczka.

Pani Zofia mieszka w niewielkim, ale bardzo zadbanym mieszkaniu. Niestety choruje na wiele dolegliwości, między innymi na nadciśnienie, cukrzycę i depresję. Jakby tego było mało niedawno przeszła również udar. Jest pod stałą opieką lekarzy, przyjmuje wiele leków ratujących życie. Jej dochód wynosi 1300 zł miesięcznie. Po opłaceniu rachunków i realizacji recept w portfelu Pani Zofii pozostaje jedynie 460zł miesięcznie. A to o wiele za mało. Lęk przed brakiem możliwości zaspokajenia podstawowych potrzeb życiowych nie sprzyja powrotowi do zdrowia.

Tak więc MUSIMY POMÓC!!! Wszyscy możemy stać się darczyńcami!!!