Świetlicowe końcoworoczne przedstawienie :)

Świetliczakowe wesołe przedstawienie „Witajcie w naszej bajce – Kabaret na jednej nodze”, oraz „Bezpieczne wakacje” – dobre rady uczniów klasy 1a.

W czwartek 23.06.2022 r. Świetliczaki z klasy 1a przedstawiły dla uczniów klas I-III, dla Pana Dyrektora, Pań Dyrektor, Nauczycieli i Pracowników szkoły scenki „Kabaretu na jednej nodze – Czerwony Kapturek i Królewna Śmieszka” z piosenkami „Witajcie w naszej bajce” i „Na wyspach Bergamutach”. Bardzo cenna okazała się pomoc i współpraca z wychowawczynią Joanną Rozbiewską, za co bardzo dziękujemy.

W drugiej części uczniowie klasy 1a z wychowawczynią Joanną Rozbiewską przygotowali ważne rady na bezpieczne wakacje zakończone piosenką „Niech żyją wakacje”.

Świetliczaki, w podziękowaniu za cały rok szkolny 2021/22 – wręczyły ręcznie wykonane papierowe kwiatki z życzeniami udanych, wesołych  wakacji.

W piątek 24 czerwca 2022 r. po uroczystości wręczenia świadectw, dzieci klasy 1a wystąpiły z przedstawieniem przed swoimi Rodzicami. Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniach scenek.

Niech żyją wakacje!!!

Katarzyna Grodzka i Świetliczaki klasy 1a